تبلیغات
فتو تراپی پرتو نوزاد پیشرو در درمان زردی نوزادان در منزل - مطالب خرداد 1395

درباره ما

با سلام به سایت اختصاصی فتو تراپی پرتــــــو نوزاد خوش امدید. دراین مکان شما می توانید علاوه بر افزایش اطلاعات خود در رابطه با مقوله زردی نوزادان با روش های درمان این بیماری ساده اما جدی و خطر ناک(در صورت عدم درمان) آشنا شده ودرصورت تمایل به استفاده از امکانات این مرکز در رابطه با درمان زردی نوزاد خود با ان تماس ویا آن را به خویشاوندان خود توصیه نمایید.
درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید
09142828201
09148013959

بایگانی

نویسندگان

تصاویر برگزیده

 

موضوع: #کودک #اشتها


اگر کودک خوش اشتها میخواهید، بخوانید

یکی از شایع‌ترین مشکلات فرزند‌ان، به ویژه د‌ر سنین 1-5 سال، بی‌اشتهایی است. قبل از هر چیز بهتر است تعریفی از اشتها ارائه کنیم. اشتها یعنی میل خاص د‌ستگاه‌های بد‌ن که کودک‌ را به سوی انتخاب غذای مورد‌ نیاز و لازم هد‌ایت میکند‌. اشتها نیز حالتی شبیه نفس کشید‌ن و بلعید‌ن بی‌اختیار و غیراراد‌ی است. واضح است که تمایل ند‌اشتن کود‌کان به غذا، والد‌ین را نگران میکند‌، اما باید‌ به میل آنها احترام گذاشت. میز غذا را به میدان جنگ بدل نکنید‌. غذا نخورد‌ن کود‌کان را به بد‌خلقی آنها نسبت ند‌هید‌.


ادامه مطلب

#کولیک_شیر_خواران_چیست؟


کولیک شیر خواران در واقع یک نوع درد شکمی در یک شیر خوار کاملا سالم می باشد که تعریف علمی آن به این صورت می باشد . گریه شیر خوار برای 3 ساعت در روز برای 3 روز در هفته به مدت 3 هفته در شیر خواری که از هر نظر سالم باشد. کولیک معمولا از هفته دوم تا سوم تولد شروع می شود و معمولا تا ماه چهارم تولد ادامه می یابد. از مشخصات کولیک اینست که اغلب گریه عصر و شب می باشد.

 


   کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

ادامه مطلب

✍معاینه فیزیکی در یبوست:

معا ینه فیزیکی کامل باید انجام شود . در ابتدا معیارهای رشدی شامل قد و وزن و توده بدنی اندازه گیری می شود. چون چاقی یک علت یبوست میباشد یا اینکه می تواند نشانه یک بیماری متابولیک باشد و همچنین اختلال در رشد نیز یک علامت خطر برای یبوست با علل ارگانیک می باشد . ملتحمه از نظر وجود انمی ، سایز تیرویید ، وجود یا عدم وجود کلابینگ در انگستان باید معاینه شود . شکم از نظر وجود توده مدفوع ، ارگانومگالی و دیستانسیون معاینه شود .  ناحیه مقعد از نظر محل آنوس ،اریتم و قرمزی ، فیشر ، وجود مدفوع دقت شود. در بیماران مبتلا به یبوست توش رکتال از نظر تون اسفنکتر ووجود توده مدفوع  می بایست انجام شود .

   کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

ادامه مطلب

✍تشخیص یبوست در کودکان

فتو تراپی پرتو پیشرو در درمان زردی نوزادان در منزل


 

   تشخیص یبوست در کودکان

 

یبوست در کودکان

یبوست یک بیماری شایع در کودکان می باشد که شیوع آن در جوامع مختلف بین 3% تا 30% متفاوت است . در کل بیماری قابل درمان است ولی در صورت عدم درمان مناسب می تواند مشکلات زیادی برای فرد ایجاد کند.

    کانال ما را در تلگرام دنبال کنید


ادامه مطلب

#اثرات_و_تسکین_دندان_در_آوردن_کودکان


 سلام. در مطلب قبلی در مورد دندان در آوردن کودکان صحبت کردیم. امروز می خواهم در مورد اثرات دندان در آوردن و تسکین دندان درد در کودکان براتون مطلب بگذارم. توجه شمارا به نکات زیر جلب می کنم

 

    کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

ادامه مطلب
طراح قالب:ســــــامـــــان
کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان:

Earn free bitcoin