تبلیغات
فتو تراپی پرتو نوزاد پیشرو در درمان زردی نوزادان در منزل - مطالب مهر 1394

درباره ما

با سلام به سایت اختصاصی فتو تراپی پرتــــــو نوزاد خوش امدید. دراین مکان شما می توانید علاوه بر افزایش اطلاعات خود در رابطه با مقوله زردی نوزادان با روش های درمان این بیماری ساده اما جدی و خطر ناک(در صورت عدم درمان) آشنا شده ودرصورت تمایل به استفاده از امکانات این مرکز در رابطه با درمان زردی نوزاد خود با ان تماس ویا آن را به خویشاوندان خود توصیه نمایید.
درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید
09142828201
09148013959

بایگانی

نویسندگان

تصاویر برگزیده

 

مــــــــــرکز ♥♥فــــــــــتوتـــــــــراپی پــــــــــرتـــــــــــــو♥♥

بیماری زردی نوزادان بر دو نوع تقسیم میگردد:

زردی فیزیولوژیك نوزادان:که،به،آن زردی طبیعی نوزادنیز گفته میشود ؛که،به،معنای این نیست,که,نوزادنیازبه،درمان نداردکه, درنوع زردی درنوزادان معمولا روز دوم یا سوم تولد نوزادآغازوبه،تدریج شدت یافته و خودبه،خود درطول دو هفته آتی برطرف خواهد شد. زردی نوزادان درنوزادان نارس طی 7- 5 روز اول تولدبه،اوج خود رسیده و درمان آن دو ماه طول می كشد.

زردی پاتولوژیك نوزادان:دراین مدل زردی نوزادان که,بیماری شدت بیشتری دارد و اقدامات درمانی جدی و گسترده تری را می طلبد؛به,عبارتی باید دید كه علت زمینه های ابتلابه، زردی نوزادان چه بوده و با بررسی های بیشتر بیماریهای احتمالی همراه با زردی نوزادان تشخیص داده شود. بطوركلی اگر نوزاددر24 ساعت ابتدایی تولدش، دچار زردی نوزادان شود، زردی او پاتولوژیك است و تیم پزشكی نوزادباید دربیمارستان بررسی های لازم را انجام دهند.

 

TEL:

09142828201

09148013959

اجاره دستگاه فتو تراپی

                                       اجاره دستگاه فتو تراپی

جهت درمان زردی نوزاد در منزل

فتوتراپی: درمان زردی نوزاد در منزل اگر نوزاد شما مبتلا به زردی می باشد دیگر برای درمان نیاز به بستری کردن نوزاد و مادر دربیمارستان ندارید.

مرکز   فتوتراپی ♥♥پـــــــرتـــــــو ♥♥ دارای دستگاه استاندارد خانگیفتو تراپی ،نوزاد دلبندتان را در منزل شما ودر کنار مادر درمان می نماید.

ضروری است بدانید با درمان زردی نوزاد در منزل وبستری نشدن در بیمارستان علاوه بر درمان زردی وپیشگیری از عوارض خطرناک وضایعات غیر قابل جبران مغزی- تا مین آسایش مادر ونوزاد جهت شیردادن- نوزادشمااز آلوده شدن با میکروبهای خطرناک بیمارستانی و مبتلا شدن به بیماریهای کشنده مانند: مننژیت، پنومونی،  سپتی سمی و ......  در امان خواهد بود.

با ما تماس بگیرید تا سلامتی ودرمان کامل را به نوزاد دوست داشتنی خود هدیه دهید.

09142828201

09148013959

 

مــــــــــرکز ♥♥فــــــــــتوتـــــــــراپی پــــــــــرتـــــــــــــو♥♥

مــــــــــرکز ♥♥فــــــــــتوتـــــــــراپی پــــــــــرتـــــــــــــو♥♥

درمان زردی نوزادان در منزل با  کرایه  دستگاه فتوتراپی LED ودارنده تاییدیه وزارت بهداشت

از مزایای این روش درمانی درمقایسه با درمان بیمارستان علاوه بر موثر وبی ضرر بودن آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_کاهش هزینه درمان
2_کاهش طول درمان
3_ قابل حمل بودن دستگاه 
4_جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر ونوزاد 
5_جلوگیری از اتلاف وقت والدین 
6_کاهش خطر انتقال عفونت خون و دیگر عفونتهای خطرناک به نوزادان

7-رضایت والدین از این شیوه درمانی

آدرس :سردشت خیابان آزادگان پایینتر از تالار نــــــــگین

شماره های تماس:

09142828201

09148013959

 

تاریخ کشف درمان زردی نوزادان

تاریخ کشف درمان زردی نوزادان

 طی دهه 1950 میلادی،تعویض خون درمان اصلی هیپربیلیروبینمی محسوب می شد وتا اواخر دهه 60 میلادی فوتوتراپی استفاده وسیعی پیدا نکرده بود. در دهه 80و90 افزایشی دوباره در فراوانی کرن ایکتروس مشاهده شد که به سیاست جدید بیمارستان ها در مرخص نمودن سریع نوزادان تازه متولد وافزایش تعداد نوزادان شیر مادر خوار منسوب گشت.

 تاثیر فتو تراپی در درمان زردی نوزادان بصورت اتفاقی در بیمارستانی در اسکس انگلستان کشف شد. پرستاری در بخش نوزادان نارس، عمیقا باور داشت که نوزادان بستری در بخش وی از هوای تازه ودرخشش خورشید در فضای سبز بیمارستان بهرمند می شوند. گرچه این اولین اشاره به تاثیر نور در بهبود زردی نوزادان محسوب می شود، اما تنها هنگامی  جدی گرفته شد که یک نمونه خون که قرار بود برای اندازه گیری میزان بیلی روبین به آزمایشگاه فرستاده شود، زیر نوری که پنجره می تابید  ماند ودیدند که نتیجه قابل مقایسه با زردی مشهود بیمار  نیست  ومقدار بسیار پایینتری را نشان می دهد. درسال 1958 دکتر (کرمر) یافته های خود را در مجله لنست منتشر کرد، اما تا ده سال بعد هم که یک گروه پزشکی در آمریکا مسئله را مورد برسی مستقل قرار داد استفاده از این روش همه گیر نشد.

TEL:

09142828201

09148013959

طراح قالب:ســــــامـــــان
کلیه حقوق این سایت محفوظ است.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان:

Earn free bitcoin